HRADECKÝ BETON. Gólman Hradce Králové Jakub Čech vychytal havlíčkobrodského

HRADECKÝ BETON. Gólman Hradce Králové Jakub Čech vychytal havlíčkobrodského Němce v utkání 1. ligy. | foto: Jan Strouhal, MAFRA

Trápící se hokejisté Brodu v Hradci prohráli čtvrtý zápas v řadě

• 0
Osmnáct gólů. Přesně tolik inkasovali za poslední čtyři zápasy havlíčkobrodští Rebelové. Velkou měrou k tomu přispěla i sobotní prohra 1:5 v Hradci Králové. Zde přitom Rebel plánoval napravit středeční domácí porážku 2:5 s Mostem...

"Po špatném výkonu s Mostem jsme si říkali, že kde jinde se chytnout, než právě v Hradci. Bohužel se to nepodařilo," litoval po čtvrté porážce v řadě trenér Havlíčkova Brodu Karel Dvořák.

Po dvaceti minutách to přitom vypadalo slibně. Přesto, že domácí už od páté minuty vedli, dokázal Rebel o tři minuty později srovnat a první třetina skončila 1:1.

V dalších dvou dějstvích ovšem Hradec, za který nastoupil z Brodu hostující útočník Ladislav Rytnaur, přidal čtyři branky a z vyrovnané první třetiny vzešel debakl.