Gólová radost jihlavských fotbalistů.

Gólová radost jihlavských fotbalistů. | foto: Petr Lemberk, MAFRA

Premiéra na přírodní trávě přinesla jihlavským fotbalistům remízu

• 0
Jihlavští fotbalisté mají za sebou předposlední přípravný zápas před odvetnou částí druhé ligy. Na přírodním trávníku v Nymburce včera remizovali s dalším aspirantem na postup do nejvyšší soutěže, Viktorií Žižkov.

"Jsem velmi rád, že jsme toto utkání sehráli. A že se žádný z hráčů nezranil," uvedl po nerozhodném výsledku 1:1 trenér FC Vysočina Josef Vrzáček.

Hrálo se na zmrzlém a kluzkém podkladu. "Podobný terén nás může potkat při startu jara ve Varnsdorfu," okomentoval podmínky Vrzáček, jehož svěřenci letos poprvé nemuseli na umělý trávník.

Ve vyrovnaném duelu šli jako první do vedení hráči Žižkova, kteří na konci poločasu potrestali chybu při jihlavské rozehrávce. "Ztratili jsme míč a do otevřené obrany jsme inkasovali," mrzelo Vrzáčka.

Odpověď však na sebe nenechala dlouho čekat. Už dvě minuty po přestávce určil konečné skóre zápasu Gabriel. "Kopic potáhl míč po levém křídle a na druhé straně ideálně našel nabíhajícího Gabriela," pochvaloval si Vrzáček.