Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Na technoparty policisté zabavili 13 řidičáků, jeden šofér prchal polem

Neradostná bilance doprovázela technoparty na Skalákově mlýně u Meziříčka na Třebíčsku. Osmnáct lidí řídilo pod vlivem drog, další byli opilí. Kvůli opilosti policie zabavila třináct řidičských průkazů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

dvorak.v82

Názor

Kromě hluku lidem vadila také neprůjezdná silnice mezi Krasonicemi a Meziříčkem......

V Táboře na festivalu Mighty Sound taky nikdo neprojel celej víkend po hlavním tahu na budějice bez komplikací...hluk až do 10km vzdáleného Chýnova celý víkend nonstop....drogy a různá individua všudypřítomné....jen jedna věc tu byla navíc: městu a nejen jemu z toho přitekla nemalá korunka do kasičky....a nikde se nedočtu, že místím tečou nervy a nic podobného....je to jen zaujatost a vymytí mozků masmedii, že se jedná o něco špatného.....booože noaco, že se dvakrát doroka někde sjedou lidi vyznávající něco odlišného, než znáte....nefetuju...jsem vysokoškolsky vzdělaný....pracuji....a mile rád se účastním takových akcí....ač se to většině bude zdát nenormální, ale vyčistím si tu hlavu a odpočinu....

0/0
18.7.2012 14:54

vladimirek

18

řídilo pod drogami, další opilí, zadrženo 13 řidičáků. ?????

0/0
17.7.2012 17:54

Laswell

Úpadek kultury

Jak málo stačí vymaštěncům ke štěstí - kalit na systémech, např. buchar se samply večerníčku.

0/0
16.7.2012 17:42

stejzy

Re: Úpadek kultury

Nevíte, neznáte, nechápete - nevyjadřujte se prosím. Děkuji

0/0
18.7.2012 10:19

Laswell

Re: Úpadek kultury

To je Váš názor, protože jste zjevně ve věci zaujatý, lidově řečeno potrefená husa. Můj názor je opačný a zkušenosti s tím nějaké rozhodně mám. A i kdybych neměl, je to moje věc. Různé názory jsou podstatou demokratické diskuze. Takže takové žádosti jsou úplně naivní a ke mně se také nevyjadřujte.

0/0
18.7.2012 11:58

jiri12

Re: Úpadek kultury

Ne, to vy jste ve věci zaujatý. Věci se vyvíjejí. Stále se vyvýjí dechovka, stále se vyvíjí akustická hudba, stále je více a více žánrů, které již vy už ani nedokážete sledovat, kolik jich je! A že se vám jeden z té spousty žánrů nelíbí, neznamená že máte právo ho kritizovat. Jste jak Hitler, prostě byste jednu skupiny, které se vám nehodí, vzal a vyhladil. Já miluj Pearl Jam, je to nejlepší hudba kterou znám, miluju spoust jiný živý muziky, ale nedělá mi problém si zajít i na tekno. A když se mi něco nelíbí, tak to neposlouchám. A že tyhlety lidi fetujou, tj, žívají drogy? Víte co slovo drogy vůbec znamená? Já vim jedno, že alkohol je úplně stejná droga jako cigára nebo tráva. Určitě si říkáte jak jste inteligentí a moudrý. Ale víte co, nevíte nic, nic jste o tomhle světě nezjistil. Jste zahleděnej do sebe. Vůbec nevíte co vaše tělo a mozek dokáže. Ale já vás mám stejnak rád.

0/0
21.7.2012 13:52

Laswell

Re: Úpadek kultury

Zaujatý je ten, kdo je uvnitř něčeho, v tomto případě tekna, a to já nejsem. Že se Vám líbí dřevní Pearl Jam nepředstavuje v mých očích žádnou větší rehabilitaci. Samozřejmě, že mám právo kritizovat, co chci, stejně jako kdokoli jiný. Nic jsem o tomhle světě nezjistil, hmm, to zní jako řeč mladíka, co si myslí, že objevil Ameriku. Stejně jako ty kydy mladistvých feťáků "Vůbec nevíte co vaše tělo a mozek dokáže". Podle mě je spíš umění přivést sebe třeba jen do nepatrně jiného stavu vědomí přirozeně jen s pomocí hudby, bez drog, ať je to jakákoli droga. Že je droga i alkohol, tak to jste mi řekl novinku tedy. Že mám o teknu docela dobrý přehled usuzuju z toho, že pro bratra, který navštěvuje tyto akce, pravidelně na jeho prosby hledám na PC různé akce na různých webech a on mi občas vnucuje různé ukázky. Je směšné, jak se tato kultura prohlašuje za nekomerční. Ve smyslu nevýdělečnosti akcí prosím, ale ve smyslu nějakého pokroku či vynalézání v samotné hudbě v žádném případě.

0/0
22.7.2012 0:02

Laswell

Re: Úpadek kultury

Tento styl je založen na rychlosti, tvrdosti, tuposti, předvídatelnosti, a to je přesně v rozporu s pokrokem a nějakým vynalézáním. Může se vymezovat vůči nějakým komerčním tanečním stylům jak chce, ale sám je taky komerční. Je to všechno, jen ne kreativní a náročná hudba, což potvzuje i spousta dětí a holek (aniž bych byl sexista) na těchto akcích. Já sleduju spoustu avantgardních, prog- a post- žánrů, co jsou narozdíl od tekna opravdu menšinová hudba, u nás se jim věnuje snad jen časopis HIS Voice (i elektronika tam má své místo), poslouchám třeba Rádio Wave, ale něco jako tekno je rozhodně mimo tuto mísu. P.S.: naučte se psát, prý "vyvýjí".

0/0
22.7.2012 0:07

houk_lomi

Šílená doba, šílená hudba! Já má rád dechovku,

a to pěkně od podlahy! Já mám rád hlavně klid, zahrádku, dobré pivo atd. Jen mne štvou v naší zahrádkářské kolonii psi a děti, píšu a posílám neustále na ně stížnosti na různé úřady. Hlučnější obveselení mám jen na srazech Klubu českého pohraničí, kde s kamarády vzpomínáme na službu u Pohraniční stráže.

0/0
16.7.2012 17:08

SYETEY_KOTZOUR_nežere_yeleny

Re: Šílená doba, šílená hudba! Já má rád dechovku,

:-)

0/0
16.7.2012 17:28

3dzery

Re: Šílená doba, šílená hudba! Já má rád dechovku,

Srandysto.;-D

0/0
17.7.2012 11:23Najdete na iDNES.cz