Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Třebíč přestaví za desítky milionů bazén na aquapark a sklízí kritiku

Třebíčská radnice se rozhodla zaplatit rozsáhlou rekonstrukci a dostavbu krytého bazénu Laguna. Největší novinkou bude 141 metrů dlouhý tobogan s venkovním korytem. Lidé se však mohou těšit i na divokou řeku či venkovní bazén se slanou vodou. Místní lidé upozorňují na to, že je to zbytečné utrácení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

kubatotac

Polanka vs Laguna

Ohřev vody pomohl hodně koupalištím. Možná by stálo za to zastřešit některý z bazénů na Polance, aby mohl být otevřen celé léto i v případě špatného počasí.  Nehledě na to, že podobný aquapark je v Jihlavě, Znojmě a teď bude ještě ve Žďáře => vše cca půlhodiny od Třebíče. Pokud už se tato megalomanská vize  TTS a Yashiky stavět bude, neměla by být financovaná z

rozpočtu města. Polanka se po otevření nového areálu zavře a bude z ní brownfield v

centru města.

Kdyby se radši modernizoval autobusák, nebo třeba zavedly nové linky MHD...

Peníze města lze využít  smysluplněji!

+1/0
20.6.2012 9:32

Erikocz

Polanka vs. Lagun

Polanka má otevřeno několik dní ve dvou měsících. Kdežto Laguna je otevřena 10 měsíců v roce nehledě na počasí. Obojí dvojí patří společnosti Yashika. Ať udělá člověk cokoliv, dneska se nezavděčí.... ;) Rv

Jinak fandím tomuto projektu! Konečně nějaké vyžití v Třebíči.

0/0
19.6.2012 23:45

Krokodýl

Re: Polanka vs. Lagun

Polanka by mohla být otevřená klidně celé 4 měsíce, kdyby se tam ohřívala voda aspoň na 25°C. Ale kdo poleze do studené vody když není zrovna vedro...

Stačí se podívat na Znojmo, tam je voda ohřátá na 26-27°C, otevřeno mají od poloviny května do poloviny září a lidí tam bývá dost (pokud není vyloženě škaredě a zima).

Polanka by si na sebe taky vydělala, ale dneska se hodně lidí jede raději vykoupat do teplé vody do Znojma nebo do Jihlavy.

+1/0
20.6.2012 9:08

trasprd

Tak přesně tohle je stavba,

která se opravdu nemusí stavět z veřejných peněz, neboť jich stojí po republice za soukromé dost a dost. Kde jsou v Třebíči smysluplné cyklostezky? Proč vypadá Polanka jako nějaké balkánské koupaliště?

0/0
19.6.2012 23:22

Krokodýl

mizerní hospodáři

Nejhorší radní za 22 let... Budovat akvapark uprostřed panelového sídliště, je pěkná kravina. Areál Polanka je naproti tomu v ideálním místě, nádherné okolí, ale aby se opravila, na to peníze nejsou. A s tím vyhříváním, tomu tady už nikdo nevěří. To už radnice slibuje přes 10 let.

Jo, vyhřívání funguje - pouze když je vedro a vodu ohřeje samo slunce, jinak to není bazén, ale ledárna...

+1/0
19.6.2012 21:57

zeraf

Současná radnice

Současná radnice je tou nejhorší, co za posledních 20 let Třebíč měla. Peníze tečou do zpřátelených kapes naprosto bezostyšně a co nestihne odtéct, tak to prohospodaří starosta a čtyři(!!!) místostarosté. Našemu arogantnímu starostovi doporučuji si znovu přečíst starostovskou přísahu.

+1/0
19.6.2012 21:34

Pisaxm1

Pro koho se staví?

Město ze svého rozpočtu rozšíří areál, který ani neprovozuje? Kam půjde zisk ze vstupného? Předpokládám že do kapes sdružení TTS a Yashica...

+2/0
19.6.2012 18:51

uživatel eliminován v20.0

Ne

nepůjdu tam Rv:-P

0/0
19.6.2012 15:49

brezzinka3

Re: Ne

ani zadarmo?

0/0
19.6.2012 17:54Najdete na iDNES.cz