Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Krajský radní Škaryd požádal otce, aby vrátil statisícové dotace

Otec krajského radního Tomáše Škaryda získal v minulých dvou letech z kasy Kraje Vysočina celkem tři sta tisíc korun na své podnikání. Táta ani syn na dotaci nevidí nic špatného. Přesto teď ale radní otce požádal, aby peníze vrátil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

nonstop

Novinář nebo provokatér?

Jediný, kdo se v této kauze provinil, je p. Kolařík - autor těchto nesmyslů. Již v předchozí diskusi jsem ho vyzval, aby si obhájil svůj názor a napsal, jestli má nějaké logické vysvětlení, proč si vymyslel tuto pseudokauzu.Hrajete si na bulvárního novináře, hledáte seznzace tam, kde nejsou a čím větší kravina se závanem senzace z vás vypadne, tím větší jste hrdina?Ta omluva bude asi na místě (viz komentář níže), protože pokud se podíváte na co byly dotace poskytnuty, najdete zde stroje od maniplačních po knihařské, rolovačky plechu, modernizace provozoven a další.Kdo jsou rodiče, děti, švagrové, tety a kamarádi těchto příjemců autor článku asi nepátral:-)! Žijeme v době dotací a je možné a velmi pravděpodobné, že i vaši zaměstnavatelé,stejně jako já,nějakou někdy získali. Na téma dotací a vypsaných dotačních titulů by se dalo napsat mnoho zajímavých článků,ale toto je laciná a nesmyslná provokace! Tak ještě jednou p. Kolaříku: Máte nějakou logickou obhajobu pro svůj "senzační" článek?

0/0
2.6.2012 9:06

kocore

Re: Novinář nebo provokatér?

Dotace = vytvoření pracovních míst ? (na bagru jeden zaměstnanec, za zmrzlinovým strojem v létě také).  Toto zvýhodnění, "náhodně směrované" je senzační, nikoliv tento článek. Jistě se nelíbí těm, kterých se to přímo či nepřímo dotýká. Rádi bychom viděli dalšího bagristu s příjmem takové dotace, další pořízený zmrzlinový stroj ....

0/0
2.6.2012 14:52

nonstop2

Re: Novinář nebo provokatér?

Nebuď prosím stejně slabomyslný jako autor. Nikdo z nás nečetl projekty a žádosti, na základě kterých komise rozhodla o přidělení či nepřidělení dotace. Takových laciných článků napíšů deset do hodiny. Pokud se však budu chtít stát jejich čtenářem, předplatím si Blesk a ne tento "seriózní" plátek.Jaký je rozdíl mezi pořízením bagru a kloubového kolového nakladače, nákupem specifického technického vybavení,modernizací portálového jeřábu, pořízením vysokozdvižného vozíku, novostavby garáže nebo rozšířením strojního vybavení? Žádný! Všechny tyto a další projekty byly podpořeny z dotace Rozvoj podnikatelů 2011. Jen nevíme, kdo jsou příjemci M-Kovo s.r.o., Petr Kos, RENVODIN - ŠAFAŘÍK, spol. s r.o. a další. Nic proti nim, byl to náhodný výběr úspěšných žadatelů, kterým přeji v jejich podnikaní jen to dobré a kteří mají to štěstí, že se nejmenují Škaryd.;-)

0/0
3.6.2012 10:10

čurila plenkovič

nepřejícní spoluobčané

nezáviďte mu ty peníze, chudému socánkovi

0/0
1.6.2012 14:28

houzar

aby vrátil?

vrátí ? nevrátí? a bagrujeme dál každá dotace dobrá

0/0
1.6.2012 14:23

hilsner_urquell

Naprostá nechutnost a sprostota

vůči vlastnímu tátovi. Buďto tu dotaci dostal oprávněně a k vracení žádnej důvod, nebo jsou v tom ňejaký čachry a potom ať nejen vrátěj peníze, ale ať jdou oba před soud a synátor už nikam nekandiduje. Tohle je nějaká podivná polovičatá hra na poctivce, kterou akorát tak dělá vlastnímu tátovi ostudu a nechápu jak si může myslet, že tím někoho ohromí! Rv;-€

0/0
1.6.2012 13:32

stalone

Re: Naprostá nechutnost a sprostota

Myslim že to je dement

0/0
2.8.2012 9:07

šetřím na překrásnou tužku

Dotace - a kolik jiných dostalo dotaci na "bagr"

Ani tam není napsaná stranická příslušnost vyžírky a zloděje. Ale asi maj zloději z ROPů bobky. Dnes prohledávají další hnízko. Jen kvičte, místa v basách pro vás šmejdi bude dost. Pokud kraj dal i na jiný bagr - tak to bych se omluvil, ale vím, že mohu být klidnej.

Rv[>-]

+1/0
1.6.2012 11:47

houk_lomi

KMOTŘI!

!!

0/0
1.6.2012 10:22

kocore

DIVADLO JE TU

0/0
1.6.2012 10:20Najdete na iDNES.cz