Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Většina varhan na Vysočině dosluhuje, na Křemešníku po opravě už hrají

Poutní kostel Nejsvětější Trojice na Křemešníku nedaleko Pelhřimova zdobí opravené varhany. Nástroj pamatuje první republiku a ještě loni byl v dezolátním stavu. O jeho záchranu se zasloužili varhaník Jiří Váňa a organizátor veřejné sbírky Jiří Blažek. Vybralo se přes 300 tisíc korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

spv0020

Jestli se infantilní ovce potřebují plazit před pedof..em

ať si ho zaplatí, do pytle v kostele - zasedačce černé partaje, nebo přes odvody ze mzdy. Jejich mzdy. To se jim nehodí, ony daně neplatí, berou jen dávky od státu a nezdanitelná minima, neplatí daně takže i ty za ně platíme my.

Celou zlodějinu církve platíme my.

Proti naší vůli a přesvědčení, donuceni ozbrojeným násilím státu, ovládnutého nábožnou strukturou, černou partají která infiltrovala mocenské i zpravodajské struktury společnosti.

.

Společenství Přímé Volby: www.spolpv.org

+3/0
9.2.2012 14:27

spv0020

Besser komplic kriminálníka: "církvi majetek občanů!"

Majetek patřil panovníkovi, státu. Církev užívala státní majetek, a panovník-stát si ho odebíral kdykoli zpět. Totéž za Masaryka. Majetek patřil státu.

Ne církvi, katolík Nečas kope gigantický tunel. Navíc část majetku UŽÍVANÉHO církví pochází z krádeží tisícileté totality.

Když návrat, tak potomkům původních vlastníkům, které církev okradla. Pokud je nestihla upálit protože mysleli samostatně. Převést jejich zástupcům - obcím, nebo zůstane státu. Který jej bude spravovat, prodá kde bude potřeba pro rozvoj země. Uvolnit obce, hned, jak žádá ÚS, jde definitivním konstatováním že majetek je státní. Zastavením stamiliardové zlodějiny církve.

.

Společenství Přímé Volby: www.spolpv.org

+4/0
9.2.2012 14:27

spv0020

zlodějina:katolička Hanáková agent církve nasazený do vlády.

Katolík Nečas, agent církve nasazený do vlády.

Katolík feudál Schw., vyděšený z blížící se smrti, kterou vidí kdykoli usne (každých 5 minut).

Katolička Klasnová: studovaná flanďačka, kterou štve že nemůže kázat ovcím, protože pedofilové ji nevzali do svatého Družstva. Tak se snaží podlézat přísunem peněz které krade vám, samostatně myslícím a schopným lidem. Kteří nemají důvod se plazit před pedofilem s kouřící kabelečkou, co vtlouká ovcím do hlavy že jsou mrzcí hříšní červi, vyděšení z konečnosti života, neschopní-závislí na ostatních, požadující dávky.

Mediální zakrytí zlodějiny: v ČT katolík Klepetko, katolík flanďák Václavek, katolík Maršál, nábožný pošuk Šebek, v MFD katolický flanďák Jandourek prý "sociolog" :-D ... Je to komplot, gigantická zlodějina organizovaná parazitickou partají s milionem členů, která prolezla mocenské i informační struktury společnosti.

www.spolpv.org

+3/0
9.2.2012 14:30Najdete na iDNES.cz