Ústecký Gureň (ve žlutém) se přetlačuje s jihlavským Jeslínkem.

Ústecký Gureň (ve žlutém) se přetlačuje s jihlavským Jeslínkem. | foto: Petr Lemberk, MAFRA

Hokejistům z Vysočiny se nedařilo, na bod dosáhla pouze Třebíč

• 0
Hokejisté Havlíčkova Brodu si ve středečním 30. kole první ligy dovolili příliš velký luxus: nejenže na domácím ledě podlehli poslednímu Mostu 2:5, navíc také předvedená hra zůstala hodně daleko nejen za očekáváním fanoušků, ale i trenérů.

"Jsem zklamán z výkonu," uznal kouč domácích Rebelů Karel Dvořák na internetových stránkách klubu. "Připravovali jsme se na to, že na soupeře vlétneme, budeme hrát tvrdě a souboje dohrávat. Ale bohužel, opak byl pravdou."

Trest od vedení na sebe nenechal dlouho čekat. Na příští domácí utkání, v pondělí proti Olomouci, se půjde v Kotlině jen za symbolickou korunu. "S tím, že náklady spojené s přípravou zápasu uhradí hráči," uvedl generální manažer klubu Augustin Žák.

Také on byl po utkání hodně zklamaný. "Pro mě osobně to byl nejhorší zápas, který jsem za dobu svého působení v Brodě od našeho mužstva viděl," uznal.

Rozčarovaný byl po domácí porážce 3:4 v prodloužení duelu s Berounem i trenér a sportovní manažer Třebíče Kamil Pokorný. "Nehráli jsme dobře. Chyběl tam týmový duch, soupeř byl důraznější," hodnotil Pokorný pro klubový web. "Myslím, že za takový výkon je pro nás bod maximem."

Porážce tentokrát neunikl ani poslední zástupce Vysočiny ve druhé nejvyšší soutěži, jihlavská Dukla. Ta podlehla 2:4 v Litoměřicích, kde ji dokonale zničila dvojice domácích útočníků Jan Kloz (3+1) - Marek Loskot (0+3).

"Zápas rozhodly naše hrubé chyby v první třetině," litoval nezvládnutého úvodního dějství (1:3) asistent Dukly Patrik Augusta.